Ücretsiz Hızlı Kargo & Koşulsuz İade ve Değişim

0

Sepetiniz boş

İade Koşulları

İnternet Mağazası İade Politikası

 • Alışverişinizden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için öncelikli yapmanız gereken, teslim alma tarihinden itibaren 7 gün içinde bize talebinizi aşağıdaki formu doldurarak iletmenizdir.
 • İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, APEX tarafından aşağıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir. İade edeceğiniz ürün veya ürünlerin geri gönderim kargo bedeli alıcıya aittir. Kargo masrafını karşılamak kaydı ile sizin tercih ettiğiniz bir kargo firması ile bize gönderebilirsiniz.
 • İade Adresi;
  Apeks Tekstil Dış Tic Ltd Şti.
  Masko 2A Blok No:5 İkitelli İstanbul.
 • Ürünlerinizin, bize ulaşmasını takip eden 14 gün içerisinde size ödeme yaptığınız yol ile iade işlemi gerçekleştirilir. Kredi kartınıza iade işleminin yansıması, normal koşullar altında 7-10 iş günü sürmekle beraber bankanızın prosedürlerine bağlı olarak değişebilmektedir.

Genel İade Koşulları

 • İadeler mutlak suretle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
 • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal faturadaki iade ile ilgili alanların yer alan iade formu eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.

Sipariş İptalleri

 • Siparişinizi verdikten sonra, 2 saat içinde iptal hakkınız bulunmaktadır. Daha sonra yapılan iptaller kabul edilmeyecektir.  Siparişinizi aldıktan sonra ekibimiz ciddi emek vererek halıları çıkartmakta ve paketlemektedir bu emeğe özen göstermenizi rica ediyoruz.
 • Kapıda ödeme ile verilen siparişlerin, ödemesinin yapılmaması durumunda iade kabul edilmemekte ve müşteriye fatura edilmektedir.

Hasarlı veya Ayıplı Ürünlerin İadesi

 • Siparişinizi teslim alırken, ürünlerin EKSİKSİZ ve SAĞLAM olduğunu mutlaka kontrol ediniz. Ürünleriniz sevk irsaliyesi ile teslim edilir. E-arşiv uygulaması kapsamında, faturanız sadece elektronik ortamda oluşturulur ve e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.Firma adına kesilen faturalarda ise, satın alan firmanın iade faturası ile değişim veya iade işlemi yapılabilir.
 • Kargo yetkilisi, sizden ürünleri eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınıza dair imza alacaktır. Hasarlı ürünler bulunması durumunda, bu ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Bu ürünlerin değişimi 7 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu durumda, sizden ek bir nakliye veya ürün bedeli talep edilmeyecektir.
 • Dönemsel kampanya ve indirim dahilinde alınan ürünler 2 yıllık garanti kapsamı dışındadır.

Eksik veya Yanlış Ürünlerin İadesi

 • Siparişinizde eksik ürün var ise, diğer ürünlerinizi teslim alarak, eksik ürünler için imza atmadan önce bunu not olarak belirtmelisiniz. Öte yandan, siparişinizde yanlış ürün bulunuyorsa, bu ürünü teslim almamalı ve teslimat irsaliyesinde yazılı olarak belirtmelisiniz.

Siparişiniz ile ilgili iade ve değişim talepleriniz için Bize Ulaşın formunu kullanarak veya 0212 675 01 00 nolu telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bize ulaşın!

Yan taradüfta yer alan form aracılığıyla tüm talep ve isteklerinizi iletebilirsiniz.