About Us

Biz Yerden Başladık.........................

    Yarattığı tarz ile birlikte kendi müşteri kitlesini ve takipçilerini oluşturmayı başaran Apex'in serüveni,  1990’lı yılların başlarında  el tezgahlarında dokunan  unutulmaya yüz tutmuş, tiftik dokuma kilimleri günümüz koşullarına uyarlamasıyla başladı.

    Müşterilerinde aidiyet hissi yaratacak bir marka olma anlayışıyla yola çıkan Apex, geçen yıllar içerisinde yaşam kalitesini arttıran, göz zevkine hitap eden ürünleri, gün geçtikçe artan müşteri kitlesiyle buluşturdu.

    Modern halıda moda kavramının Türkiye'ye yerleşmesinde büyük hizmet veren Apex Halı olarak ,1994 yılından bu yana Türkiye genelinde 60 ’ın üzerinde ilde 1000 ’i aşkın bayiimizle, modern halılarımızı, kilimlerimizi, ev tekstili ürünlerimizi, banyo halılarımızı, tüketicilerimize ulaştırıyoruz.

    Bir kısmını yurtdışında ürettiğimiz koleksiyonlarımızı ayrıca Avrupa ülkelerine ve Amerika’ya ihraç ediyoruz.

    Modern Halı, kilim ve banyo halılarında ithalat ve toptan satış yapıyoruz. Koleksiyonlarımız Dünyanın dört bir yanında (Türkiye, Çin, Hindistan, İngiltere, Yeni Zelanda, Belçika, Mısır) üretiliyor ve Türkiye genelinde 60 ’ı aşkın ilde müşterilere ulaştırılıyor.

    Polyamid üretilen kaymaz tabanlı halılarımız, APEX markasının sektörde bu tip ürünlerle özdeşleşmesini sağladı.Özellikle ıslak zeminlerde de kullanılabilen bu halılar zaman içinde APEX olarak anılmaya başlandı. 

    Ürün yelpazemizde akrilik, polyester vs.. gibi elyaflardan dokunan makine halıları, el dokuma yün halılar, banyo paspasları, çocuk halıları bulunmaktadır.

    2007 yılında Casandra home markasıyla, tüketicilerimizi ev tekstili ürünleri ile buluşturduk.Geçen yıllar içinde Casandra home ürün gamı genişleyerek büyüdü.

    Farklı olmayı seven her yaş grubundan tüketiciler, yüzlerce farklı model ve renk arasından, kendi zevklerine uygun ürünleri  Ankara (Siteler) ve İstanbul (İkitelli Masko Mobilyacılar Sitesi) showroomlarımızda görebilirler.

    İş Anlayışımız 

  • Apexin ilk kuralı, Çalışanlarına, İş Ortaklarına, Müşterilerine karşı dürüst olmaktır. Bu aynı zamanda Apexi farklı yapan en önemli prensibidir.
  • Apex, "İnsani Değerler"in, ticaretten daha değerli olduğuna inanır. Müşterileri ile kurduğu ilişkiyi, yaptığı iş kadar önemsemesinin nedeni bundandır.
  • Apex, Çalışanlarına, İş Ortaklarına ve Müşterilerine "değer katmayı" ve onlarla birlikte bir "değer üretmeyi" kendisi için en önemli görev addeder.
  • Apex, Türkiyenin önde gelen firmaları arasına katılmak için "çok çalışmayı" kendisine çalışma felsefesi edinmiştir.
  • Apex, her türlü ürünü kendisinde toplayamayacağını bilir ve İş Ortakları ile birlikte çalışmaktan zevk alır.