Ücretsiz Hızlı Kargo & Koşulsuz İade ve Değişim

0

Sepetiniz boş

Bizden...

Yarattığı tarz ile birlikte kendi müşteri kitlesini ve takipçilerini oluşturmayı başaran Apex'in serüveni,  1990’lı yılların başlarında  el tezgahlarında dokunan  unutulmaya yüz tutmuş, tiftik dokuma kilimleri günümüz koşullarına uyarlamasıyla başladı.

Müşterilerinde aidiyet hissi yaratacak bir marka olma anlayışıyla yola çıkan Apex, geçen yıllar içerisinde yaşam kalitesini arttıran, göz zevkine hitap eden ürünleri, gün geçtikçe artan müşteri kitlesiyle buluşturdu.

Polyamid üretilen kaymaz tabanlı halılarımız, APEX markasının sektörde bu tip ürünlerle özdeşleşmesini sağladı.Özellikle ıslak zeminlerde de kullanılabilen bu halılar zaman içinde APEX olarak anılmaya başlandı. 

Modern halıda moda kavramının Türkiye'ye yerleşmesinde büyük hizmet veren Apex Halı olarak ,1994 yılından bu yana Türkiye genelinde 60 ’ın üzerinde ilde 400 ’ü aşkın bayiimizle, modern halılarımızı,  tüketicilerimize ulaştırıyoruz. Ürünlerimizin büyük bir kısmı Türkiye'de üretilmektedir. 

Online mağazamız apexhali.com 2004 yılında faaliyete başladı, halı sektöründe online satışa başlayan ilk firmalardan biri olduk.

Ürün yelpazemizde akrilik, polyester vs.. gibi elyaflardan dokunan makine halıları, el dokuma yün halılar, bambu halılar bulunmaktadır.

2007 yılında Casandra home markasıyla, tüketicilerimizi ev tekstili ürünleri ile buluşturduk.Geçen yıllar içinde Casandra home ürün gamı genişleyerek büyüdü.

2013 yılında eski el dokuma halıları yeniden işleyerek modern dekorasyona uygun hale getirdik. Vintage halılar, bu halıların tamamını intenete taşıyarak seçim ve karar verme süreçlerini kolaylaştırdık.

2021 yılında, Gaziantep ilinde kurulan fabrikamızda üretime başladık. 

Halı sektöründe 30 yılı geride bırakırken, yüzbinlerce yaşam alanının dekorasyonuna eşlik etmekten guru duyuyoruz.

Farklı olmayı seven her yaş grubundan tüketiciler, yüzlerce farklı model ve renk arasından, kendi zevklerine uygun ürünleri  Ankara (İstanbul Yolu) ve İstanbul (İkitelli Masko Mobilyacılar Sitesi) mağazalarımızda görebilirler.

    İş Anlayışımız 

  • Apex'in ilk kuralı, Çalışanlarına, İş Ortaklarına, Müşterilerine karşı dürüst olmaktır. Bu aynı zamanda Apexi farklı yapan en önemli prensibidir.
  • Apex, "İnsani Değerler"in, ticaretten daha değerli olduğuna inanır. Müşterileri ile kurduğu ilişkiyi, yaptığı iş kadar önemsemesinin nedeni bundandır.
  • Apex, Çalışanlarına, İş Ortaklarına ve Müşterilerine "değer katmayı" ve onlarla birlikte bir "değer üretmeyi" kendisi için en önemli görev addeder.
  • Apex, Türkiyenin önde gelen firmaları arasına katılmak için "çok çalışmayı" kendisine çalışma felsefesi edinmiştir.
  • Apex, her türlü ürünü kendisinde toplayamayacağını bilir ve İş Ortakları ile birlikte çalışmaktan zevk alır.