homeabout

Apex'in serüveni, 1990’lı yılların başlarında el tezgahlarında dokunan unutulmaya yüz tutmuş, tiftik dokuma kilimleri günümüz koşullarına uyarlamasıyla başladı.

Müşterilerinde aidiyet hissi yaratacak bir marka olma anlayışıyla yola çıkan Apex, geçen yıllar içerisinde yaşam kalitesini arttıran, göz zevkine hitap eden ürünleri, gün geçtikçe artan müşteri kitlesiyle buluşturdu.

Kaymaz Halı ve Kaymaz yolluk ürünleri, APEX markasının sektörde bu tip ürünlerle özdeşleşmesini sağladı.Modern halı modelleri konusunda, moda kavramının Türkiye'ye yerleşmesinde büyük hizmet veren Apex Halı olarak ürünlerimizi tüketicilerimize ulaştırıyoruz.

Ürün gamımızda Modern Halı, Salon Halıları, Mutfak Halıları, Çocuk halıları, Kilim ve el dokuma halılar mevcuttur.Web sitemizde kullanım amacına uygun olarak filtreleyerek, halı fiyatları konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Apex 2012 yılında Patchwork halıve Vintage halı üretimini kendi bünyesine alarak ,bu ürünlerde geniş bir yelpazeye ulaşmıştır.

Farklı olmayı seven her yaş grubundan tüketiciler, yüzlerce farklı model ve renk arasından, kendi zevklerine uygun ürünleri Ankara (Siteler) ve İstanbul (İkitelli Masko)  mağazalarımızda görebilirler.

E-posta Üyeliği